Noisoft

Hizmetlerimiz

İnternetin olduğu her yerden erişim sağlayın, tüm sisteminizi tek yerden yönetin, tüm cihazlarla uyumlu responsive tasarım, size özel tasarlanan web sitesi, sizin çalışma sisteminize göre tamamen özelleştirilen yazılım sistemi, 15 günde teslim, satın alma ve kiralama seçenekleri...

Noisoft Kargo Takip Yazılımı 2022

Toplamda 9 versiyondan oluşan Noisoft Kargo takip yazılımımız 2022 yılı itibariyle çok daha gelişmiş özellikler eklenerek yenilenmiş ve hizmetinize sunulmuştur. Noisoft Kargo Takip Yazılımımızın ister ömür boyu kullanım lisansını satın alabilir, isterseniz de kiralama şeklinde kullanım tercih edebilirsiniz...

Noisoft Kurumsal Web Sitesi

Toplamda 4 paketten oluşan Noisoft Kurumsal Web sitelerimiz ile firmanızı ve hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz, telefonla sipariş alabileceğiniz, sanal pos ile kredi kartından ödeme alabileceğiniz, seo uyumlu, full responsive web tasarımlarımız ile 7/24 açık olacak dijital dünyadaki dükkanınızı ve hayallerinizin web sitesini tasarlıyoruz. Bizimle çalışmanın ayrıcalıklarından yararlanın, pişman olmayın...

Noisoft E-Ticaret Web Sitesi

İnternet üzerinden online satış mı yapmak istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Toplamda 4 paketten oluşan noisoft e-ticaret sitelerimiz ile 7/24 satış yapabilecek, müşterilerinize tüm kredi kartlarına taksit imkanı sunabileceksiniz. Sınırsız ürün ve kategori ekleyebilirsiniz.

Noisoft Pazaryeri Sitesi

C2C olarak adlandırılan, müşteriden müşteriye satış sitesi yani pazaryeri sitesi ihtiyaçlarınızı sizin için tasarlıyoruz. Sınırsız mağaza ve ürün ekleyerek Türkiye geneli bir pazar yeri sistemi oluşturabilirsiniz.

Noisoft İlan Sitesi

Emlak ilanları, Oto satış ilanları, 2. el veya sıfır ürün ilanları, elektronik ilanları, yedek parça ilanları, usta ve hizmet ilanları, özel ders ilanları, iş ilanları vb... pekçok sektörde ilan sistemi oluşturabileceğiniz Noisoft ilan sitesi yazılımlarımız 4 paketten oluşmakta ve her ihtiyacınıza göre özelleştirilebilmektedir.

Noisoft TR Özel Ders Yazılımı

Noisoft Özel Ders Yazılımı ile kendinize ait bir özel ders platformu oluşturabilir, öğrencilerle öğretmenleri buluşturabilirsiniz. Tüm derslerde özel eğitim veren öğretmenleri sitenize kayıt ederek matematik özel ders, türkçe özel ders, fizik özel ders, ingilizce özel ders, kimya özel ders, biyoloji özel ders, okuma yazma özel ders, fen bilimleri özel ders, sosyal bilgiler özel ders, din kültürü ve ahlak bilgisi özel ders vb... hizmetler için öğrenci bulmalarını sağlayabilirsiniz. TR Özel ders web sitesi ve yazılımı için bizimle iletişime geçin, en hızlı sürede sitenizi oluşturup teslim edelim...

Noisoft Ofis Takip Yazılımı

Noisoft ofis takip yazılımlarımız, son zamanlarda ihtiyaç haline gelen sanal/hazır ofis firmaları için geliştirilmiş, ofis web sitesi, müşteri online paneli ve admin kurumsal yönetim panelinden oluşan ve tamamen mobil uyumlu ve online olarak mekandan ve cihazdan bağımsız olarak heryerde kullanılabilen ofis takip yazılımıdır.

Noisoft Market Takip Yazılımı

Noisoft market takip yazılımlarımızla her ölçekte market için geliştirdiğimiz paketlerimiz ile stoklarınızı, alış ve satışlarınızı, kazancınızı, personel ve günlük giderlerinizi, barkodlu ve online sistemlerimizle kolaylıkla takip edebileceksiniz. İlaveten online sipariş ve ödeme alabilecek, e-ticaret mantığında satış yapabileceksiniz.

Noisoft Kafe Restorant Yazılımı

Noisoft Kafe Restorant yazılımlarımızla QR menü sistemi, online sipariş sistemi, online ödeme sistemi gibi özelliklere sahip olabilecek, stoklarınızı, alış ve günlük satışlarınızı, kazancınızı, personel ve günlük giderlerinizi, barkodlu ve online sistemlerimizle kolaylıkla takip edebileceksiniz.

Noisoft Otel Takip Yazılımı

Noisoft otel takip yazılımlarımızla online rezervasyon sistemi, QR menü sistemi, online sipariş sistemi, online ödeme sistemi gibi özelliklere sahip olabilecek, stoklarınızı, alış ve günlük satışlarınızı, kazancınızı, personel ve günlük giderlerinizi, barkodlu ve online sistemlerimizle kolaylıkla takip edebileceksiniz.

Noisoft Apartman Takip Yazılımı

Noisoft apartman takip yazılımlarımızla apartman veya sitenizde şeffaf bir yönetim uygulayabilir, site yönetimi faaliyeti gösteriyorsanız ilave site hesapları oluşturabilir, daire sahiplerine ve kiracılara ayrı ayrı mobil uyumlu paneller ekleyebilir, gider ve aidatlarınızı sisteme işleyebilir, aidat takibini kolaylıkla yapabilir, borçlandırma ve online ödeme gibi hizmetler sunarak yöneticilik sisteminde modern bir yenilik sunabilirsiniz.

Noisoft Servis / Yedek Parça Yazılımı

Noisoft servis ve yedek parça yazılımımız ile müşterilerinizin kayıtlarını tutabilir, plakaya göre sorgulama yaparak daha önce hangi işlemler yapıldığını görebilir, müşterilerinize sms ile bilgilendirme yapabilir, online ödeme alabilir, satışını yaptığınız yedek parçalarınızın kayıtlarını takip edebilir, stoklarını izleyebilir, alış ve satış faiyatlarınızı ve kazançlarınızı görebilir, muhasebesel olarak masraf kalemleri oluşturabilir, kar zarar analizi yapabilir, detaylı raporlamalarla firmanızın finansal durumunu görebilirsiniz. Mobil uyumlu web sitesimiz ile müşterileriniz de plaka ve şifre sorgulamasıyla daha önce hangi tarihte ne işlemler yapıldığını takip edebilirler.

Noisoft Stok / Depo Takip Yazılımı

Pekçok sektörde kullanabileceğiniz Noisoft stok takip yazılımımız ile deponuzdaki veya işyerinizdeki ürünlerinizin stok takibini kolaylıkla yapabileceksiniz. Online bulut tabanlı ve mobil uyumlu sistemimiz sayesinde her yerden ve her tür cihazla giriş kontrol ve takip yapabilirsiniz. Api bağlantı özelliğimiz ile farklı programlarla ve eticaret siteleriyle senkronize çalışabilmektedir.

Noisoft CRM Müşteri Takip Yazılımı

Noisoft Müşteri takip yazılımı CRM ile potansiyel ve cari müşterilerinizi takip edebilir, olasılık tanımlamaları oluşturabilir, görev takip ve görüşme notları ekleyebilir, teklif ve sipariş kayıtları oluşturabilir, satış elemanları performans takibi yapabilir, takvim ve ajanda sistemimizle iş planlaması ve hatırlatma özelliklerini kullanabilirsiniz ve müşteri takibini kolaylıkla yaparak potansiyel müşterilerinizi cariye çevirebilirsiniz.

Noisoft Üretim Takip Yazılımı

Noisoft üretim takip yazılımımız ile fabrika veya imalat atölyenizdeki hammaddelerinizi üretim reçeteleriniz sayesinde işlemlerden geçirerek mamül olarak üretip satışa hazır hale getirebilir ve Üretimde kullandığınız hammaddelerin alış faturaları ile üretim reçetenize göre kullanılan miktar hesaplanarak, üretmiş olduğunuz ürünün maliyetini tam olarak hesaplatabilirsiniz. Böylelikle kar zarar analizi ve stok takibini de kolaylıkla yapabileceksiniz. Bulut tabanlı online sistemimiz ile heryerden erişim ve tüm cihazlardan kullanım yapabileceksiniz.

Noisoft Finans Yönetim Yazılımı

Noisoft Finans yönetim yazılımı ile tüm şubelerinizi onliane olarak yönetebilir, şubelerinize tanımlı cari hesaplarınızı da detaylı olarak takip edebileceksiniz.Dilerseniz banka hesaplarınıza entegrasyon ile bağlantı kurarak yönetim paneli üzerinden erişebilecek ve şirketinizin tüm mali işlemlerini kontrol altında tutarak kolaylıkla yönetebilecek ve verilerinizi güvenle saklayabileceksiniz.

Noisoft Genel Muhasebe / Ön Muhasebe Yönetim Yazılımı

Noisoft Muhasebe yönetim yazılımımız ile web tabanlı online olarak istediğiniz sayıda dönem tanımlayabilir, dönemlere entegre veya manuel olarak kayıtlar ekleyebilir, sınırsız sayıda alt kullanıcı ve hesap oluşturabilir, mevzuat gereği yapılabilecek tüm muhasebe işlemlerini yapabilir, mizan, gelir tablosu, bilanço ve diğer mali tabloları istediğiniz gibi tanımlayabilir ve bunları alındığı tarihte belge olarak kaydedebilirsiniz. Önceki dönemleri kolaylıkla yeni döneme devir yapabilir, tüm beyanname oluşturma ve kaydetme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca grup şirketleri ve holdingler için, kurulu sistemler üzerinden muhasebe bilgisi paylaşma ve transfer yapma özelliklerimiz de mevcuttur.

Noisoft E-Devlet Yönetim Yazılımı

Noisoft e-devlet yönetim yazılımımız ile herhangi bir aracı firma kullanmanıza gerek olmadan e-fatura ve e-defterlerinizi sisteminizde koruyabilir, yedekleyebilir ve arşivleyebilirsiniz. Noisoft Genel Muhasebe / Ön Muhasebe Yönetim Yazılımı ile entegre çalışarak hem firmanızın güvenliğini sağlamış olur hem de kağıt israfını en az seviyeye indirmiş olursunuz.

Noisoft Mağaza Yönetim Yazılımı

Noisoft Mağaza Yönetim Yazılımımız ile satış yapan tüm firmalar, perakende gıda satışı yapan tüm market ve süpermarketler, toptan gıda satışı yapan tüm toptancılar için geliştirilmiştir. Noisoft Mağaza Yönetim Yazılımımız sayesinde işletme ihtiyaçları pratik ve hızlı bir şekilde çözülebililir.