Noisoft

Hizmetlerimiz

İnternetin olduğu her yerden erişim sağlayın, tüm sisteminizi tek yerden yönetin, tüm cihazlarla uyumlu responsive tasarım, size özel tasarlanan web sitesi, sizin çalışma sisteminize göre tamamen özelleştirilen yazılım sistemi, 15 günde teslim, satın alma ve kiralama seçenekleri...

Noisoft Kargo Takip Yazılımı

Toplamda 9 versiyondan oluşan Noisoft Kargo takip yazılımımızın genel özellikleri aşağıda belirtilmiştir. v1.0 dan v9.0 a kadar farklı özelliklerde ve fiyatlarda paketlerimizin ister ömür boyu kullanım lisansını satın alabilir, isterseniz de kiralama şeklinde kullanım tercih edebilirsiniz.

Noisoft Kurumsal Web Sitesi

Toplamda 4 paketten oluşan Noisoft Kurumsal Web sitelerimiz ile firmanızı ve hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz, telefonla sipariş alabileceğiniz, sanal pos ile kredi kartından ödeme alabileceğiniz, seo uyumlu, full responsive web tasarımlarımız ile 7/24 açık olacak dijital dünyadaki dükkanınızı ve hayallerinizin web sitesini tasarlıyoruz. Bizimle çalışmanın ayrıcalıklarından yararlanın, pişman olmayın...

Noisoft E-Ticaret Web Sitesi

İnternet üzerinden online satış mı yapmak istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Toplamda 4 paketten oluşan noisoft e-ticaret sitelerimiz ile 7/24 satış yapabilecek, müşterilerinize tüm kredi kartlarına taksit imkanı sunabileceksiniz. Sınırsız ürün ve kategori ekleyebilirsiniz.

Noisoft Pazaryeri Sitesi

C2C olarak adlandırılan, müşteriden müşteriye satış sitesi yani pazaryeri sitesi ihtiyaçlarınızı sizin için tasarlıyoruz. Sınırsız mağaza ve ürün ekleyerek Türkiye geneli bir pazar yeri sistemi oluşturabilirsiniz.