KATALOG TASARIMI

Katalog Tasarımı reklam ve tanıtım açısından her zaman önemli olmuştur.

Görsel İletişim ve Pazarlama Aracı Olan Kataloglarınız İle Fark Yaratın…

Katalog Tasarımı firmaların ürün / hizmetlerini nihai kullanıcı ve müşterilerine sunmalarında, ürün / hizmetlerinin reklamlarını yapmalarında vazgeçilmez iletişim araçlarından biridir. Katalog, firmaların reklam ve tanıtım mecrasıdır. Katalog Tasarımları dikkatli bir biçimde tasarlanmalıdır. Ürün / hizmetler iyi bir biçimde belirtilmelidir.

Katalog, sadece tasarım olarak ele alınmamalı, iyi bir tasarımla birlikte gerçekleştirilecek olan kaliteli baskı, katalog çalışmasının son noktası olmakla birlikte görsel bir iletişim ve pazarlama aracı olan katalog için bütünlük oluşturmaktadır.

Doğru tasarım yapılmalıdır ki, ürün / hizmetlerin anlaşılabilmesi kolaylaşsın, katalog incelenirken insanlar sıkılmasın. Sıkıcı bir katalog, kötü reklam ve kurumsal kimlik oluşmasında bir eksiklik demektir. Katalog Tasarımında renklerin, grafiklerin ve fotoğrafların uyumlu bir biçimde kullanılması, kaliteli bir matbaa ve baskı şarttır.

Katalog tasarımı çalışması yaptığımız alanlar şunlardır: moda kataloğu, endüstriyel kataloglar, ürün kataloğu, hizmet kataloğu, fuar kataloğu çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Ürün / hizmet pazarlaması ve ürün / hizmetlerin hedef kitlelere ulaştırılmasında en önemli etken olan katalog çalışmalarınızı farklı konsept ve çizgilerle hazırlıyoruz.