BLOG SAYFAMIZ

B2B Bayi Paneli Web Sitesi nedir ve nasıl yapılır?

B2B nedir?

Firmadan firmaya ifadesinin kısaltılmış hali B2B’dir. B2B ( Business to Business ) pazarlamada, bir firmanın ürün ve hizmetleri diğer firmalara pazarlanır. B2B pazarlamaya örnek olarak; reklam ajansları, hosting hizmetleri ve grafik tasarım hizmetleri, ofis mobilya üreticileri verilebilir.

B2B iş modelinde, toptan ürün alım satımları yapan firmaların yanı sıra üretici firmalar, perake...Anahtar kelime nasıl bulunur ?

Anahtar kelime araştırması yapmak, e-ticaret sitenizin daha çok tıklanmasını sağlamak için yapmanız gereken bir ön çalışmadır. E-ticaret firmaları için SEO ve doğru anahtar kelime bulma çalışmaları yapmak, organik olarak trafik edinerek geri dönüşümlerini artırmak için oldukça önemlidir.  Anahtar kelime analizi ve araştırma yöntemleri genellikle arama motoru temelli pazarlama...Blog içeriği yazarken fotoğrafları nasıl kullanmalısınız ?

Blog fotoğrafları, blog içeriklerinizin ilgi çekici kılması konusunda önemli unsurlardan birisidir. Blog içeriğiniz için doğru fotoğrafları kullanmanız gerekiyor.

Blog fotoğrafları seçerken dikkat etmeniz gerekenler

İçerik ile alakalı olmalı

Blog fotoğrafları seçiminde önemli konulardan biri de kullanılacak olan görselin blog yazısı ile alakalı olmalı.

...
Web sitesinde satış artırma teknikleri

E- Ticarette ödeme işlemlerini kolaylaştırın

Tüketicilerin en çok dikkat ettikleri konulardan birisi de e-ticaret ödeme işlemleri olmaktadır.Tüketicilerin alışverişi yarıda bırakmalarına neden olan unsur ödeme sürecinin karmaşık ve zor olmasıdır. Ödeme işlemlerini kolaylaştırmak ve adım adım ilerletmek, tüketicilerin işini kolaylaştıracağı için onların sepette ürün bırakarak ...Son Eklenen Yazılarımız