BLOG SAYFAMIZ

Müşterilerinizin güvenini kazanın

Müşteri sadakati nedir?

Müşteri sadakati bir müşterinin belirli bir markadan tekrar ve tekrar alışveriş yapmaya istekli olması anlamına gelir. Müşteri sadakati, olumlu bir alışveriş deneyimi neticesinde ortaya çıkar. Yani müşteri hizmetleri kaliteli hizmet veriyorsa, ürün ve hizmet kaliteliyse, müşteri ödediği paranın hakkını fazlasıyla aldığını düşünüyorsa bu işlemlerden ötür&uu...Dijital Pazarlama ve Reklam Türleri

Çevrimiçi insanların olduğu yerlerde, Küçük bir işletme olarak onlara ulaşmak için, dijital dünya da olmanız gerekir, marka bilinilirliğiniz sayessinde potansiyel müşteri adayları artar ve satış yaparsınız . Bu yüzden dijital reklamcılık günümüzün ve geleceğimizin pazarlama stratejisidir.

Dijital pazarlamada kullanılan reklam türleri

Banner (Display) reklaml...3D Güvenlik ve önemi

3D Secure Nedir?

Kullanıcıların bilgisi ve onayı olmadan kredi kartları ile internetten sipariş verilmesini engellemektir. Kullanıcının kart bilgileri ele geçirilmiş olsa dahi bu kartın tanımlı olduğu telefona banka tarafından gönderilen onay kodu, alışveriş sayfasındaki alana girilmeden bu alışverişe onay verilmemektedir.

İnternet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin a...SEO yapılırken dikkat edilmesi gerekenler

SEO ajansı / uzmanı ne iş yapar?

SEO uzmanı esasen arama motoru optimizasyonu yapan kişiler olarak tanımlanır. Ancak SEO uzmanlığı iş tanımını bu kadar dar bir çerçevede nitelendirmek ve değerlendirmek yanlış olur. SEO uzmanı optimizasyonun nasıl yapıldığının bilen, araştırmacı, yönetim kabiliyeti olan, iletişim gücü kuvvetli, strateji ve fikir üretebilen kişilerdir.

SEO ajansı, firmaların internet üze...Yeni ürün satışına başlarken yapılması gerekenler

Yeni ürün satışına başlarken yapılması gerekenler

Hedef kitleyi iyi tanımlayın

Ürünün kime hitap ettiğini anlamanız ve tüketicilerin hangi sorunlarını çözdüğünü bilmeniz gerekiyor. Ürünün kimlere hitap ettiğini belirlediğinizde, lansman sürecinde de pazarlama ve reklam çalışmalarınızı bu şekilde yapabilirsiniz.

Bu hedef kitleye hangi kanallar üzerinden...Son Eklenen Yazılarımız