BLOG SAYFAMIZ

Sosyal medya butonları nasıl kullanılmalı ?

Sosyal medya paylaşım butonları, web sitenizi ya da e-ticaret sitenizi ziyaret eden kişilere sosyal hesaplarınızı tanıtmada yardımcı olur. Sosyal medya paylaşım butonlarına sitenizin içerisinde yer vererek etkileşiminizi ve takipçi sayınızı da artırabilirsiniz. Sosyal medya paylaşım butonları e-ticaret sitenizde kullanmanız, web sitenizi ziyaret edenlerin sosyal hesaplarınızı da görmelerine yardımcı olur. Sosyal medya paylaşım butonlarını...E-ticarette kaliteli içerik üretmek

İçerik nedir?

İçerik, web siteniz üzerinde yer alan yazılı ve görsel tüm ögelerle beraber, sayfalarınızın başlıkları, meta açıklamaları, ürün açıklamaları gibi herşeyi kapsamaktadır. İçeriği sadece blog yazıları ya da videolar olarak düşünmemek gerekiyor. Çünkü sitenizde yer alan tüm ögelerin bir içerik değeri bulunur.

Kaliteli içerik &u...E-posta pazarlama ile nasıl geri dönüşüm alabilirsiniz?

E-Posta Pazarlaması (Email Marketing), bir kitleye ticari çıkarlar veya fon toplama amacıyla mail gönderimi vasıtasıyla yapılan bir çeşit doğrudan pazarlama yöntemidir. Dijital pazarlama çalışmalarının önemli bir kolu olan E-Posta Pazarlamasını kullanarak ürün veya hizmetinizi aynı anda hedef kitlenizdeki milyonlarca kullanıcıya ulaştırabilirsiniz.Tüketicilere doğru bir şekilde...Markaların Instagram'da yaptığı hatalar

En hızlı büyüyen sosyal ağlardan biri olan Instagram, son zamanlarda yaptığı birçok değişiklikle markaların da gözde platformlarından biri olmaya devam ediyor. Ancak markaların kasıtlı ya da bilmeden yaptıkları hatalar, onların takipçi kaybetmelerine, etkileşim oranlarını düşürmelerine ve hatta mevcut müşterilerini kaybetmelerine neden olabiliyor.

Instagram hataları, markaların bu mecra üzerinde elde ettikl...E ticaret Sitesi Kurmak İsteyenler için 10 Öneri!

Yeni açılan ve reklam bütçesi sınırlı olan bir e-ticaret sitesinin, elindeki trafiği (ziyaretçiyi) nasıl daha optimize değerlendirir ve satışa dönüştürür bu konuda 10 Önemli Önerimizi aşağıda bulabilirsiniz.

1. Güvenli Bir Site Olmak için Çaba Gösterin!

2. Mağazanız ve Deponuzun Görsellerini Paylaşın!

3. Sade ve Etkileyici olun!

4. Sitenizin t...Son Eklenen Yazılarımız