BLOG SAYFAMIZ

www.istanbulwebtasarim.web.tr web sitemizle hizmetinizdeyiz

İSTANBUL WEB TASARIM - NOİSOFT

İstanbul web tasarım firması noisoft olarak firmamız kurumsal web tasarım ve e-ticaret web tasarım hizmetleri vermektedir.

WEB TASARIM HOSTİNG:

Web sitenizi oluşturulurken ilk olarak dikkat etmeniz gereken kurallar mevcuttur. Hosting seçimi yapılırken web siteniz hangi ülkede hizmet verecekse, hostinginizi o ülkeden satın almalısınız. Google ve akıllı arama motoru optimizasyonu sunucunuzun web sitenizin hedef kitlesi ile aynı ülkede bulunmasını istemektedir. Seo uyumlu bir web sitesinin ilk kuralı budur. İstanbul web tasarım firması olarak bu kurala dikkat ediyor ve yurtdışında faaliyet gösteren müşterilerimizin hostinglerini bulundukları ülkelerde almalarını sağlıyoruz.

ORGANİK SİTE İÇERİĞİ:

Web sitesi için organik içerik sitenin görselliği kadar önemli detaylardan biridir. Mükemmel bir site tasarımı yapmak, kullanışlı bir arayüz oluşturmak ziyaretçileri sitede bir süre tutabilse de içeriğin kaliteli ve okunabilir olmadığı durumlarda ziyaretçiler sitede zaman geçirmeyecektir. İçeriklerin doyurucu olması en önemli unsurların başında gelir. İçeriklerin kaliteli olmasının yanı sıra devamlılığının da olması gerekmektedir İstanbul web tasarım olarak siteniz için organik içerik üretmenize yardımcı oluyoruz.

MEDYA GRAFİKLERİ:

Medya ya da video grafikleri web sitesinin başarılı olması için en önemli unsurlardan biridir. Sitenize gelen ziyaretçilerin sitede daha uzun süre kalmasını sağlamak için medya ya da videolar kullanabilir ve bu grafikleri takip ederek, ne kadar uzun süre sitenizde kaldıklarını analiz edebilirsiniz İstanbul web tasarım olarak siteniz için grafik çalışmalar oluşturuyoruz.

TASARIMIN ÖNEMİ:

Tasarım ilk izlenim açısından oldukça önemlidir. Bazı siteler ne kadar kaliteli içeriğe sahip olursa olsun, tasarımı yetersizse ya da eski duruyorsa kullanıcı bu sitede vakit geçirmek istemeyecektir. Özenli şekilde yapılmış siteler, kullanıcıların kalma süresini artıracaktır İstanbul web tasarım olarak site tasarımınızı size özel olarak oluşturuyoruz.

KOLAY KULLANIM:

Sitesinizin arayüzü mutlaka kolay kullanım için tasarlanmış olmalıdır. Sitenin kullanılabilirliğini etkileyen en önemli detay elbette hız olmaktadır. Şayet kullanıcı sitenizi bir ya da iki kez denedikten sonra zorluk yaşıyor ya da aradığınız bulamıyorsa, üçüncü sefer sitenizi kullanmayacaktır. Bundan dolayı da sitenizin trafiğinde azalma meydana gelecektir. Hız da site için en önemli detayların başında gelir. Sitenin açılma ve yüklenme hızı maksimum olmalıdır İstanbul web tasarım olarak site hızınızı en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.


Anahtar Kelimeler :

istanbul web tasarım

kurumsal web tasarım

e-ticaret web tasarım