HİZMETLERİMİZ

Kurumsal Web Site Tasarımları

Kurumsal web siteleri, Firmaların veya bireysel kullanıcıların, ürünlerini, hizmetlerini, faaliyetlerini, referanslarını tanıttıkları, blog ve haber yayınlayabildikleri, iletişim bilgileri ve harita ile müşterileri tarafından internet üzerinde kolaylıkla bulunabilmelerini sağlayan, tanıtım sitelerinin genel adıdır. Tek sayfadan da oluşabildiği gibi, yüzlerce hatta binlerce sayfadan da oluşabilir. Web site hızı ve tasarımı, renk uyumu, ziyaretçilerin sıkılmadan dakikalarca gezinebilecekleri kullanıcı dostu bir web sitesi çok önemlidir. Aynı zamanda günümüzde cep telefonlarının ve tabletlerin de yaygınlaşmasıyla web sitelerinin mobil uyumlu olması kesinlikle gereklidir. Yönetim panelinin kolay kullanılabilmesi ile kendiniz web sitenizdeki içerik ve resimlerinizi düzenleyebilir ve web sitenizi her daim güncel tutabilirsiniz. 15 yılı aşkın tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize, hayalinizdeki web sitesini en uygun fiyatlarla sunmanın gayreti içindeyiz. Kurumsal web sitelerinizi, daha önceden hazırlamış olduğumuz yaklaşık 250 farklı tasarım içersinden seçebileceğiniz gibi, size özel olarak sıfırdan hazırlanacak PHP ile kodlanmış şekilde de talep edebilirsiniz. Web site hızı, açık kaynak kodlu tasarımlara oranla, PHP sitelerde çok daha yüksektir. Web sitelerinizi, hız testlerinde %99 hız gibi yüksek hız puanları ile oluşturmaktayız.

E-Ticaret Web Site Tasarımları

 • Standart E-Ticaret Sitesi - 2000 TL + KDV
  (Özel tasarım, Banka havalesi ile ödeme, kapıda ödeme seçenekleri ile kullanıma hazır anahtar teslim)
 • Pro E-Ticaret Sitesi - 3000 TL + KDV
  (Özel tasarım, Banka havalesi ile ödeme, kapıda ödeme, kredi kartı ile taksitli ödeme seçenekleri ile kullanıma hazır anahtar teslim)
 • Premium E-Ticaret sitesi - 5000 TL + KDV
  (Özel tasarım, Banka havalesi ile ödeme, kapıda ödeme, kredi kartı ile taksitli ödeme seçenekleri, B2B bayi altyapısı ile kullanıma hazır anahtar teslim)
 • Plus E-Ticaret sitesi - 7500 TL + KDV
  (Özel tasarım, Banka havalesi ile ödeme, kapıda ödeme, kredi kartı ile taksitli ödeme seçenekleri, B2B bayi altyapısı, varyant sistemli seçenekli ürün ekleme sistemi ile kullanıma hazır anahtar teslim)

Web Siteni Kendin Yap Projesi

www.websitenikendinyap.com projemiz ile, daha önce hazırlamış olduğumuz 250 farklı tasarım içinden beğendiğinizi seçebilir ve çok uygun fiyatlarla siz de web sitesi sahibi olabilirsiniz. 200 TL + KDV den başlayan fiyatlarla, her bütçeye uygun ve istenilen her kalitede tasarımlarımız içinden beğendiğinizi kredi kartına 12 aya varan taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Başlamaya hazır mısın?

0850 532 67 43 - 0554 142 50 22